Home

Határ sajátosság szökőkút penály plzen Drága Befolyásos mappa

Barcelona 4-2 Viktoria Plzen (Nov 1, 2022) Game Analysis - ESPN

eFotbal.cz » Evropské poháry : Plzeň - Záhřeb 1:0. Viktoria slaví postup,  rozhodl Chorý z penalty
eFotbal.cz » Evropské poháry : Plzeň - Záhřeb 1:0. Viktoria slaví postup, rozhodl Chorý z penalty

Viktoria Plzen 3-1 The New Saints (agg 5-5; Plzen win 4-1 pens): Saints  crash out on penalties - BBC Sport
Viktoria Plzen 3-1 The New Saints (agg 5-5; Plzen win 4-1 pens): Saints crash out on penalties - BBC Sport

Plzeň proti The New Saints vstala z mrtvých a postoupila na penalty – ČT  sport – Česká televize
Plzeň proti The New Saints vstala z mrtvých a postoupila na penalty – ČT sport – Česká televize

Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats,  highlights, Champions League 2022-23 - AS USA
Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats, highlights, Champions League 2022-23 - AS USA

Sparta gólem z penalty v nastavení porazila Plzeň, vyhrál i poslední Zlín |  ČeskéNoviny.cz
Sparta gólem z penalty v nastavení porazila Plzeň, vyhrál i poslední Zlín | ČeskéNoviny.cz

Divočina v Kosovu. Plzeň vydřela postup přes Dritu z penalty ve 24. minutě  nastavení - Aktuálně.cz
Divočina v Kosovu. Plzeň vydřela postup přes Dritu z penalty ve 24. minutě nastavení - Aktuálně.cz

Obrat dokonán! Plzeň porazila na penalty TNS a postupuje | Sportovní Plzeň

Tomas Chory (Plzen) scores from the penalty during the UEFA Champions  League, last 6th round, group
Tomas Chory (Plzen) scores from the penalty during the UEFA Champions League, last 6th round, group

Denis Alibec scores from penalty spot, Plzen 1-4 FCSB

Milan Italy, 28 September 2011," G.MEAZZA - SAN SIRO" Stadium, UEFA  Champions League 2011/2012 , AC Milan - FC Viktoria Plzen : Zlatan  Ibrahimovic pull the penalty kick Stock Photo - Alamy
Milan Italy, 28 September 2011," G.MEAZZA - SAN SIRO" Stadium, UEFA Champions League 2011/2012 , AC Milan - FC Viktoria Plzen : Zlatan Ibrahimovic pull the penalty kick Stock Photo - Alamy

Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1  | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy
Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1 | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win  entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes
Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes

Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě  penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tomas Chory (Plzen) celebrates his penalty goal during the UEFA Champions  League, last 6th round
Tomas Chory (Plzen) celebrates his penalty goal during the UEFA Champions League, last 6th round

FC Viktoria Plzeň 3-1 p (5-5) The New Saints: Penalties heartbreak for TNS  - Y Clwb Pêl-droed
FC Viktoria Plzeň 3-1 p (5-5) The New Saints: Penalties heartbreak for TNS - Y Clwb Pêl-droed

Viktoria Plzen 2-4 FC Barcelona: Winning farewell to the Champions League

Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1  | Sport | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí
Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1 | Sport | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Plzeň – Slavia. Poslední tři bitvy: Červené karty, penalty i faux pas  majitele šampiona | Livesport.cz
Plzeň – Slavia. Poslední tři bitvy: Červené karty, penalty i faux pas majitele šampiona | Livesport.cz

Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA  Plzeň
Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA Plzeň

Penalty to Plzen and Barca red card taken away by VAR!

Plzeň postoupila do 3. předkola konferenční ligy. Proti Dritě rozhodl v  závěru nastavení z penalty Jirka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň postoupila do 3. předkola konferenční ligy. Proti Dritě rozhodl v závěru nastavení z penalty Jirka | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

124 Photos & High Res Pictures - Getty Images

Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu  trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Viktoria Plzeň (Czech Republic) - Results - Summary - Football - Penalty.com

Barcelona's goalkeeper Inaki Pena, second right, fails to save the ball as  Plzen's Tomas Chory, second left, scores his side's opening goal from a  penalty kick during the Champions League group C
Barcelona's goalkeeper Inaki Pena, second right, fails to save the ball as Plzen's Tomas Chory, second left, scores his side's opening goal from a penalty kick during the Champions League group C

Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii  do třetího předkola!
Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii do třetího předkola!