robbanóanyagok Meghatározott Maryanne Jones pécsi lányok kosárlabda Van egy angol osztályom Felhőkarcoló ezred

Nem tudták bevenni a ceglédi csarnokot a pécsi kosaras lányok | pecsma.hu

Újabb pécsi túra! - TFSE.hu

Kosárlabda: hullámzó meccsen az MTK-TFSE legyőzte a Pécset (GALÉRIA)

NKA Universitas Pécs Női Kosárlabda Klub | Pécs

Rátgéber Kosárlabda Akadémia - Gyermek leány "A" csapatunk feljutott az "A"  csoportba! Gratulálunk, lányok! Gyermek bajnokság 2. forduló eredményei: A  csapat: Kasi "A" - Kosárlabda Akadémia Pécs leány "A": 34-73 (8-23; 13-23;
Rátgéber Kosárlabda Akadémia - Gyermek leány "A" csapatunk feljutott az "A" csoportba! Gratulálunk, lányok! Gyermek bajnokság 2. forduló eredményei: A csapat: Kasi "A" - Kosárlabda Akadémia Pécs leány "A": 34-73 (8-23; 13-23;

BAMA - Csapatként küzdöttek, meg is lett az eredménye: fináléba jutottak a pécsi  lányok
BAMA - Csapatként küzdöttek, meg is lett az eredménye: fináléba jutottak a pécsi lányok

Ez igen: hatpontos előnyt szereztek a pécsi lányok Pöstyénben! | Pécs Aktuál

A Kosárünnep alatt is dolgoztak az U12-es lányok | Pécsi Vasutas Sportkör

Győztek Wentzel Nóriék: újra ott van Európa térképén a pécsi női kosárlabda!  - Rátgéber Akadémia
Győztek Wentzel Nóriék: újra ott van Európa térképén a pécsi női kosárlabda! - Rátgéber Akadémia

NKA UNIVERSITAS PÉCS, Cikkek

NKA UNIVERSITAS PÉCS Női Kosárlabda Klub

Junior kosárlabda: Már az elején eldöntötték a lányok - Komlói Újság Online

BAMA - Menetelnek tovább a pécsi lányok

Pécsi STOP - Vereséggel is élen maradt az Európa Kupában, az NKA PEAC  kosárlabda csapata
Pécsi STOP - Vereséggel is élen maradt az Európa Kupában, az NKA PEAC kosárlabda csapata

Nagyon akartak a pécsi lányok, csak a labda nem akart a gyűrűben landolni |  Pécs Aktuál
Nagyon akartak a pécsi lányok, csak a labda nem akart a gyűrűben landolni | Pécs Aktuál

BAMA - Ismételten állva haltak meg a pécsi lányok: nem akar megszakadni a  negatív széria, de a javulás látható
BAMA - Ismételten állva haltak meg a pécsi lányok: nem akar megszakadni a negatív széria, de a javulás látható

Pécs – WBASKET

Pécsi fiúk és budapesti lányok nyerték a IV. korcsoportos Kosárlabda  Diákolimpia® Országos Döntőt | Diákolimpia
Pécsi fiúk és budapesti lányok nyerték a IV. korcsoportos Kosárlabda Diákolimpia® Országos Döntőt | Diákolimpia